Kategorie
Electrolux  Płyta indukcyjna EHH16340FK

Electrolux Płyta indukcyjna EHH16340FK...

Numer katalogowy: HZELEYI16340FK0 Kod producenta:

0 Out of stock
Electrolux  Płyta indukcyjna EHH16340FK

Electrolux Płyta indukcyjna EHH16340FK

Płyty do zabudowy

Electrolux Płyta indukcyjna EHH16340FK

Numer katalogowy: HZELEYI16340FK0

Kod producenta: EHH16340FK

Niedostępny

Indukcyjna płyta grzejna ELECTROLUX EHH16340FK z niezależnym sterowaniem dotykowym (linia Inspiration).Dzięki tej płycie indukcyjnej zamienisz kulinarne fantazje w apetyczną rzeczywistość. Umożliwi Ci to technologia indukcyjna, która zapewnia profesjonalną szybkość i precyzję gotowania. Reakcja na zwiększenie...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Indukcyjna płyta grzejna ELECTROLUX EHH16340FK z niezależnym sterowaniem dotykowym (linia Inspiration).

Dzięki tej płycie indukcyjnej zamienisz kulinarne fantazje w apetyczną rzeczywistość. Umożliwi Ci to technologia indukcyjna, która zapewnia profesjonalną szybkość i precyzję gotowania. Reakcja na zwiększenie lub zmniejszenie mocy grzania jest natychmiastowa. Ważne jest również bezpieczeństwo. Powierzchnia gotowania nigdy nie staje się gorąca.

Są dwa powody, dla których ta płyta indukcyjna jest tak łatwa w czyszczeniu. Po pierwsze, powierzchnia szkła ceramicznego jest idealnie gładka. Po drugie, dzięki zastosowaniu profesjonalnej technologii indukcyjnej nigdy nie staje się ona naprawdę gorąca. Zabrudzenia i rozpryski nie ulegają stwardnieniu, więc można je łatwo zetrzeć szmatką.

Umiejscowienie panelu sterowania może być równie ważne, jak prostota jego obsługi. Panel sterowania tej płyty grzejnej został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwiać zarówno dostęp do naczyń, jak sterowanie urządzeniem.

Gdy chcesz zaoszczędzić czas i gotować szybciej, użyj funkcji zwiększenia mocy tej płyty grzejnej. Zapewnia ona dodatkowy dopływ ciepła, które szybko ogrzewa naczynie i jego zawartość do najwyższej temperatury. To doskonałe rozwiązanie, gdy przyjdzie Ci do głowy nowy pomysł kulinarny, a będziesz mieć niewiele czasu na jego realizację.

Jeśli podczas gotowania musisz przez chwilę zająć się czymś innym, użyj funkcji Stop+Go. Wystarczy dotknięcie przycisku, aby czasowo przerwać proces gotowania. Kolejne dotknięcie powoduje jego wznowienie przy zachowaniu dotychczasowych ustawień. Możesz więc odebrać telefon lub dokładnie sprawdzić przepis bez obaw o to, że przypalisz obiad.

Wspaniałą cechą technologii indukcyjnej jest to, że nagrzewają się tylko naczynia – nie płyta grzejna. Ponadto, pola grzejne włączają się tylko wtedy, gdy postawi się na nich naczynie. I nawet po zdjęciu z płyty garnka z gotującą się zawartością jej powierzchnia wciąż pozostaje bezpiecznie chłodna.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

pola Booster, rozpoznawanie obecności garnka, timer, funkcja "Stop+GO", sygnał dźwiękowy końca pracy, system automatycznego zagotowania.

Szerokość

59 cm

Wysokość

5.5 cm

Moc

7400 W

Głębokość

52 cm

Budowa

do zabudowy , indukcyjna

Sterowanie

dotykowe

Liczba palników / pól grzejnych

4

Fizyczne

Kolor

czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Electrolux Płyta indukcyjna EHH16340FK