Kategorie
Amica Płyta indukcyjna PI6512TK

Amica Płyta indukcyjna PI6512TK...

Numer katalogowy: HZAMIYI6512TK00 Kod producenta:

0 Out of stock
Amica Płyta indukcyjna PI6512TK

Amica Płyta indukcyjna PI6512TK

Płyty do zabudowy

Amica Płyta indukcyjna PI6512TK

Numer katalogowy: HZAMIYI6512TK00

Kod producenta: PI6512TK

Niedostępny

Płyta indukcyjna CodeKażdy kto ceni wysmakowany design oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idące w parze z intuicyjną obsługą, powinien wyposażyć swoją kuchnię w płytę indukcyjną PI6512TK z linii Code. Ta bezramkowa, stylowa płyta doda smaku kuchennemu wnętrzu, a funkcje, w które jest wyposażona...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Płyta indukcyjna Code
Każdy kto ceni wysmakowany design oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idące w parze z intuicyjną obsługą, powinien wyposażyć swoją kuchnię w płytę indukcyjną PI6512TK z linii Code. Ta bezramkowa, stylowa płyta doda smaku kuchennemu wnętrzu, a funkcje, w które jest wyposażona pomogą przyrządzić pyszne potrawy.

Łatwą obsługę płyty PI6512TK gwarantuje panel sterowania, wyposażony w intuicyjne sensory dotykowe. Służą one do ustawiania czasu pracy poszczególnych pól grzejnych, do wyboru określonych funkcji oraz regulacji moc grzania.

Funkcja Booster dla 2 pól
Dwa pola grzejne płyty PI6512TK wyposażone zostały w funkcję Booster. Włączenie tej funkcji prowadzi do zwiększenia mocy grzania z 2300 W na 3000 W, co znacznie przyspiesza gotowanie.

Timer
Płyta PI6512TK wyposażona została w funkcję Timer, która dostępna jest dla każdego pola grzejnego. Umożliwia ona ustawienie czasu, po upływie którego pole grzejne samoczynnie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest sygnał dźwiękowy, który załącza się, w momencie gdy pole grzejne lub płyta przestają pracować. Funkcja Timer może być używana jak standardowy minutnik.

Zabezpieczenie przed dziećmi
Płyta PI6512TK wyposażona została w funkcję blokady panelu sterowanie, zwaną Child Lock. Gdy jest ona aktywna, nie ma możliwości przypadkowej zmiany wcześniej wybranych nastaw.

Inteligentny wskaźnik ciepła resztkowego w płytach PI6512TK, informuje które pola grzejne, mimo że są wyłączone, nadal pozostają gorące.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Automatyczne rozpoznawanie naczyń
- Funkcja Booster - płyty

Szerokość

57.6 cm

Wysokość

5 cm

Moc

7400 W

Głębokość

51.8 cm

Budowa

do zabudowy , indukcyjna

Sterowanie

dotykowe

Liczba palników / pól grzejnych

4

Fizyczne

Kolor

czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Amica Płyta indukcyjna PI6512TK