Kategorie
Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik

Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik...

Numer katalogowy: HZAMIPEB81064WA Kod producenta:

0 Out of stock
Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik

Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik

Piekarniki do zabudowy

Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik

Numer katalogowy: HZAMIPEB81064WA

Kod producenta: 55636

Niedostępny

Czyszczenie piekarnika: System AqualyticAqualytic sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się niezwykle łatwe i szybkie. Czyszczenie przebiega bezproblemowo dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Wystarczy wlać na dno piekarnika 0,5 l wody, ustawić temperaturę na 90ºC i 30 min...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Czyszczenie piekarnika: System Aqualytic
Aqualytic sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się niezwykle łatwe i szybkie. Czyszczenie przebiega bezproblemowo dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Wystarczy wlać na dno piekarnika 0,5 l wody, ustawić temperaturę na 90ºC i 30 min lub nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wnika bez trudu między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, co skutkuje znacznym zmiękczeniem zabrudzonych miejsc. Należy przetrzeć je wilgotną szmatką lub gąbką, by uzyskać lśniącą, wolną od zabrudzeń powierzchnię.
    
Emalia łatwoczyszcząca
Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.
    
Zimny front 35°C
Gorąco, ciepło, zimno, coraz zimniej! Specjalny system chłodzący zamontowany w piekarnikach zasysa zimne powietrze, obniżając temperaturę na froncie do bezpiecznego poziomu. Zamontowana w drzwiach szyba refleksyjna kumuluje ciepło wewnątrz komory. W piekarniku rozgrzanym do 180°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 35°C. Wszystko po to, by bezpiecznie podziwiać piekące się smakołyki z naprawdę bliska.
    
Prowadnice teleskopowe standardowe
Prowadnice teleskopowe ułatwiają wysuwanie blach, nawet mocno obciążonych oraz podnoszą bezpieczeństwo użytkowania: blachy są stabilnie umocowane do prowadnic, a wysuwanie ich znacznie ogranicza możliwość poparzeń.

Termosonda
Wszyscy przyrządzający duże porcje mięs docenią termosondę dostępną w naszych piekarnikach. Dzięki niej można na bieżąco kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy.
    
Liczba gotowych programów: 24
Wybierz jeden z 24 gotowych programów lub dodawaj własne sprawdzone ustawienia dla ulubionych potraw.
    
Drabinki boczne
Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.
    
Szyba refleksyjna
Zastosowanie wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika o 15%.
    
Drabinka suszarnicza
Drabinka suszarnicza została wyposażona w zabezpieczenia, dzięki czemu jest stabilna i pozwala na swobodne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie lub wysunie się.

Nieprzypisane

Wysokość

59.5 cm

Głębokość

57.5 cm

Programator

cyfrowy

Rożen obrotowy

nie

Prowadnice teleskopowe

tak

Klasa energetyczna

A+

Fizyczne

Kolor

biały

Szerokość zabudowy

59.5 cm

Pozostałe

Gwarancja

24

Czyszczenie

emalia łatwoczyszcząca , brak danych , Aqualytic

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Amica EB81064WA+ INTEGRA Piekarnik