Kategorie
Amica OTS625W  Okap

Amica OTS625W Okap...

Numer katalogowy: HZAMIOTOTS625W0 Kod producenta:

300,00 zł

PLN 300 In stock
Amica OTS625W  Okap

Amica OTS625W Okap

Okapy

Amica OTS625W Okap

Numer katalogowy: HZAMIOTOTS625W0

Kod producenta: OTS625W

Dostępny 24h

Okap teleskopowy OTS625W to okap teleskopowy o szerokości 60 cm. Jego tradycyjna budowa, biała powierzchnia oraz łatwa obsługa przekonają zwłaszcza te osoby, które preferują klasyczne rozwiązania.Sterowania pracą okapu OTS625W odbywa się za pomocą dwóch przełączników kołyskowych. Przełącznik znajdujący...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Okap teleskopowy OTS625W to okap teleskopowy o szerokości 60 cm. Jego tradycyjna budowa, biała powierzchnia oraz łatwa obsługa przekonają zwłaszcza te osoby, które preferują klasyczne rozwiązania.

Sterowania pracą okapu OTS625W odbywa się za pomocą dwóch przełączników kołyskowych. Przełącznik znajdujący się na prawej kolumnie panelu teleskopowego, reguluje siłę pracy okapu (zakres 3-stopniowy), natomiast na lewej kolumnie umieszczony został przełącznik sterujący oświetleniem.

Model OTS625 wyposażony został w oświetlenie halogenowe. Dużą zaletą jest fakt, iż oświetlenie w okapie działa niezależnie od jego pracy.

Kluczowym elementem wyposażenia okapu OTS625 są dwa aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtry właściwie spełniały swoją funkcję, powinny być czyszczone średnio co 2-3 miesiące.

Okap OTS625 może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg. Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Praca w trybie wyciąg/pochłaniacz
- Dwusilnikowy
- 2 aluminiowe filtry tłuszczu
- Automatyka włączenia

Wydajność

550 m³/h

Szerokość

60 cm

Poziom hałasu

59 dB

Wysokość

17.4 cm

Głębokość

32.5 cm

Budowa

do zabudowy , teleskopowa

Oświetlenie

halogenowe

Sterowanie

przyciski , mechaniczne

Liczba prędkości

3

Pilot

Nie

Timer

Nie

Czujnik wilgotności

Nie

Fizyczne

Kolor

biały

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Amica OTS625W Okap